Відео

Міжнародна симуляція «Фінансові питання у сімейній медіації»

Як працюють з фінансовими питаннями у сімейній медіації, та які інструменти використовують у своїй практиці медіатори з США, Великобританії та України дізнавались учасники онлайн-заходу "США-Великобританія-Україна: Фінансові Питання у Сімейній Медіації.Міжнародна Симуляція".

За спільної організації асоціацій України, Великобританії та США відбулась міжнародна симуляція, під час якої сімейні медіатори трьох країн демонстрували свою майстерність у роботі з розподілом майна та фінансовим забезпеченням дітей при медіації розлучення.

Своєю майстерністю та досвідом ділились медіатори:

Ольга Тютюн (Україна) сімейна і бізнес медіаторка, юристка, керуюча партнерка Commercial Mediation Group, Почесна членкиня Національної асоціації медіаторів України.

Вікторія Ейдеміллєр (Україна), сімейна медіаторка, психотерапевтка, голова ГО "Центр допомоги сім'ї", керуюча та ментор волонтерського проєкту по наданню соціальної послуги сімейної медіації ГО "Центр допомоги сім'ї" і Міського центру дитини (Служба у справах дітей та сім’ї КМДА), співзасновниця та членкиня Наглядової Ради Асоціації Сімейних Медіаторів України.

Джо Блосс (Jo Bloss, Great Britain), сімейна медіаторка, акредитована National Family Mediation (NFM) та Family Mediation Council (FMC);сімейна адвокатка 1987-2017; членкиня Дитячої Комісії Юридичного Товариства (Law Society’s Children Panel), акредитована представляти дітей; Фасилітаторка та тренерка програм добробуту для жінок Peaced Together.

Джудіт Скотт (Judith Scott, Great Britain), сімейна медіаторка, акредитована Family Mediation Council (FMC);Магістерка з медіації та врегулювання конфліктів University of London; Сертифікована транскордонна сімейна медіаторка у справах про викрадення дітей, що регулюються Гаазькою конвенцією MIKK; Менеджерка Інституту Сімейної Терапії та Медіації Лондону, 2010 - 2013; Консультант з професійної практики (PPC) Йоркської служби сімейного посередництва з 2012 року.

Майк Медей (Mike Maday, USA), медіатор у понад 4000 справ, включаючи понад 2000 сімейних; сертифікований сімейний медіатор у справах з міжнародного викрадення дітей; член ради директорів Асоціації медіації Колорадо (theMAC); Голова законодавчого комітету theMAC; член Комісії з питань судової діяльності Колорадо.