Команда

Тютюн Ольга CMG медіатор

Тютюн Ольга

Керуючий партнер Commercial Mediation Group, почесний член Національної Асоціації Медіаторів України, сертифікований бізнес-медіатор за програмою "Бізнес-медіатор" Академії ТПП Мюнхена та Верхньої Баварії (Німеччина) / Wirtschaftsmediatorin (IHK), сімейний медіатор, супервізор медіаторів, сертифікований бізнес-тренер.

Освіта: товарознавець-експерт в митній справі (Київський державний торговельно-економічний університет, 1999 р.); магістр міжнародного права (Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі, 2008 р.), магістр психології (Університет Григорія Сковороди в Переяславі, 2021 р.).

Ольга є співзасновницею Майстерні практик медіації, медіатором та тренером Українського центру медіації (kmbs), медіатором Центру Медіації при Київській Торгово-промислові палаті, ментором волонтерського проєкту з надання соціальної послуги медіації при Міському центрі дитини (м.Київ), викладачем програм з медіації та переговорів International Mediation Campus, Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича,  Інституту психології і підприємництва, тренером Асоціації «Податки України» та Учбового центру податкових консультантів.

Входить до складу Етичного комітету та пулу медіаторів Young Business Club.

Ольга Тютюн має багаторічний досвід служби на керівних посадах в митних органах, у тому числі у центральному апараті Державної митної служби України, Міністерства доходів і зборів, Державної фіскальної служби, досвід підготовки та проведення двосторонніх і багатосторонніх переговорів на міждержавному рівні.

Як один з провідних медіаторів CMG, О. Тютюн має успішну практику підготовки та проведення переговорів та медіації у сфері комерційних, організаційних, трудових, сімейних відносин.

Спеціалізація: Бізнес-медіаціяорганізаційна медіація, партнерська та сімейна медіація