Медіатори CMG

Ольга Тютюн

Ольга Тютюн

Керуючий партнер Commercial Mediation Group, почесний член Національної Асоціації Медіаторів України, сертифікований бізнес-медіатор за програмою "Бізнес-медіатор" Академії ТПП Мюнхена та Верхньої Баварії (Німеччина) / Wirtschaftsmediatorin (IHK), сімейний медіатор, супервізор медіаторів, сертифікований бізнес-тренер.

Освіта: товарознавець-експерт в митній справі (Київський державний торговельно-економічний університет, 1999 р.); магістр міжнародного права (Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі, 2008 р.), магістр психології (Університет Григорія Сковороди в Переяславі, 2021 р.).

Ольга є співзасновницею Майстерні практик медіації, медіатором та тренером Українського центру медіації (kmbs), медіатором Центру Медіації при Київській Торгово-промислові палаті, ментором волонтерського проєкту з надання соціальної послуги медіації при Міському центрі дитини (м.Київ), викладачем програм з медіації та переговорів International Mediation Campus, Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича, Інституту психології і підприємництва, тренером Асоціації «Податки України» та Учбового центру податкових консультантів.

Входить до складу Етичного комітету та пулу медіаторів Young Business Club.

Ольга Тютюн має багаторічний досвід служби на керівних посадах в митних органах, у тому числі у центральному апараті Державної митної служби України, Міністерства доходів і зборів, Державної фіскальної служби, досвід підготовки та проведення двосторонніх і багатосторонніх переговорів на міждержавному рівні.

Як один з провідних медіаторів CMG, О. Тютюн має успішну практику підготовки та проведення переговорів та медіації у сфері комерційних, організаційних, трудових, сімейних відносин.

Дарина Хорошковська

Дарина Хорошковська

Партнер Commercial Mediation Group.

Керівник юридичного департаменту Центральної та Східної Європи, ТОВ «Емвей Україна», юрист, корпоративний тренер з питань застосування медіації та управління конфліктами, Член Національної Асоціації Медіаторів України, сертифікований медіатор за програмою "Бізнес-медіатор" Академії ТПП Мюнхена та Верхньої Баварії (Німеччина) / Wirtschaftsmediatorin (IHK).

Освіта: правознавство, Національний Університет «Києво-Могилянська Академія»; кандидат юридичних наук.

Дарина Хорошковська має багаторічний досвід успішної роботи, в тому числі на керівних посадах, у міжнародних компаніях різноманітних галузей, організаційно-правових форм, етапів розвитку та форм власності (Andreas Neocleous & Co, Данон, Данон Дніпро, Amway Europe).

Також провідний медіатор CMG п. Хорошковська має багатий досвід розв’язання конфліктів в бізнес середовищі, господарських, трудових конфліктів, M&A спорів, конфліктів зі споживачами, успішну практику проведення переговорів у сфері комерційних та організаційних спорів.

Ольга Тюріна

Ольга Тюріна

Медіаторка, сімейна медіаторка.

Вивчала медіацію та переговори в Українському центрі медіації (kmbs), International Mediation Campus, Centre for Mediation and Negotiation.

Освіта: філологічний факультет Ворошиловградського державного педагогічного інституту ім. Т.Г. Шевченко, коло професійних інтересів – лінгвопсихологія та лінгвостилістичний аналіз тексту.

Вивчала управління проектами, командами та організаціями, конструктивну конфронтацію в школі менеджменту «Стратоплан».

Засновниця та директорка компанії «Всеслав-сервіс».

З 2014 року працювала в міжнародних гуманітарних організаціях, діяльність яких спрямована на захист прав та інтересів людей. що проживають вздовж лінії зіткнення в умовах збройного конфлікту. Має досвід організації та проведенні переговорів та медіацій в екстремальних умовах.

Громадська радниця, членкиня Асоціації громадських радників України.

З березня 2022 як медіаторка супроводжує спільноту українських біженців в м.Марбург (Німеччина).

Олег Тюрін

Олег Тюрін

Сертифікований медіатор, член Національної Асоціації Медіаторів України, маркетолог, комерсант.

Освіта:

  • “International Mediation Training for Ukrainians”, Edwards Mediation Academy, 2023 (the course was taken in English)
  • “Базові навички медіатора”, Український Центр Медіації, 2023р
  • “International online mediation training”, International Mediation Campus (training is certified by IMI), 2022р (the course was taken in English)
  • консультант за маркетингу, фахівець-аналітик з дослідження товарного ринку (СНУ ім. В. Даля, 2011р)

Олег Тюрін має досвід у сфері маркетингу, реклами, продажів (автомобільна галузь, тверде паливо, будівельні матеріали, с\г галузь), виробництва. Має досвід роботи на керівних посадах та управлінні корпоративними конфліктами на підприємствах різного розміру.

Для Олега робочими мовами є як Українська, так і Англійська (ESOL Level B2, навчання медіації англійською, регулярна практика у сфері медіації англійською).

Спеціалізація: бізнес-медіація

Юлія Тунян

Юлія Тунян

Юрист, сертифікований медіатор та сімейний медіатор, сертифікований HR manager.

Освіта: правознавство, магістр права (Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», 2012); медіація та сімейна медіація (Український центр медіації при Києво-Могилянській бізнес школі, 2022).

Юлія має багаторічний досвід роботи та розвʼязання конфліктів під час державної служби на посадах в органах обласного відділу юстиції Харківської області.

Сьогодні практикує як юрист- переговорник, медіатор. Займається підготовкою, супроводжує організацію та безпосередньо проводить міжнародні ділові зустрічі та переговори у сфері комерційних, партнерських та сімейних відносин, спеціалізується на особливостях іноземного ділового етикету та невербальної комунікації під час перемовин.

Спеціалізація: комерційна, сімейна та партнерська медіація.

Юрій Ващенко

Юрій Ващенко

Сертифікований медіатор за програмою CEDR (UK), співзасновник Національної Асоціації Медіаторів України, кандидат психологічних наук, сімейний медіатор, організаційний психолог.

Освіта: Київський університет імені Тараса Шевченка (психологія), аспірантура КУ (кафедра медичної психології та психології особистості).

Юрій є медіатором з багаторічним досвідом у розв’язані конфліктів у корпоративній сфері, бізнес-структурах, партнерських проектах та сімейних стосунках.

Юрій понад два десятиліття займався проектами з організаційного розвитку в корпоративній та громадській сферах, тому дуже добре розуміється на природі та підґрунті організаційних конфліктів.

Останні десять років веде інтенсивну терапевтичну практику в індивідуальному, груповому та сімейному форматах.

Медіаційні компетенції допомагають йому у вирішенні зовнішніх конфліктів, терапевтичні навички стаються у нагоді прі вирішенні внутрішніх конфліктів. Загалом розглядає внутрішні і зовнішні конфлікти як важливі фактори розвитку.

Входить до складу Етичного комітету та команди медіаторів Young Business Club.

Спеціалізація: бізнес-медіація та сімейна медіація

Микола Пашинський

Микола Пашинський

Юрист з 2000 року, адвокат з 2004 року, керуючий партнер адвокатського об‘єднання «Фортіс» з 2010 і до сьогодні, член Національної Асоціації Адвокатів України, член Асоціації Адвокатів України та член Правління з 2012 по 2017, член Правління асоціації податкових радників 2017-2018, сертифікований медіатор та сімейний медіатор з 2020 р.

Освіта: правознавство, магістр права (Київський національний університет імені Тараса Шевченка, 2000); тренінг «Управління часом для власників бізнесу» (у бізнес-тренера Людмили Богуш 2011), тренінг «Ефективний керівник» (в Бізнес конструкторі Кирила Куницького, 2018), Врегулювання судових спорів за участю судді (проект Підтримки судової реформи, 2019) медіація та сімейна медіація (Український центр медіації при Києво-Могилянській бізнес школі, 2020).

Микола має багаторічний досвід роботи та розвʼязання конфліктів під час представництва інтересів клієнтів у судах, в тому числі шляхом укладання мирових угод.
Сьогодні практикує як адвокат, юрист- переговорник, медіатор. Займається підготовкою, організацією та безпосередньо проводить міжнародні ділові зустрічі та переговори у сфері комерційних, партнерських та сімейних відносин.

Спеціалізація: комерційна, сімейна та партнерська медіація.