Тренінги

Щодня ми стикаємося з багатьма викликами. Трапляється, відчуваємо дискомфорт при взаємодії всередині команди або з зовнішнім світом. Наш досвід роботи в медіації та переговорах в бізнесі підказує, що часто причини можуть критися в:

  • нестачі знань про виникнення, розвиток, а також способи конструктивного управління бізнесом і міжособистісними конфліктами;
  • невмінні ефективно вести переговори;
  • рівні емоційного інтелекту і soft skills персоналу, які потребують розвитку.

Що із цим робити? Навчати! Доведено, що профілактика негативних явищ набагато ефективніша за боротьбу з їх гострими проявами і наслідками. Альберт Ейнштейн говорив, що неможливо вирішити проблему на тому ж рівні, на якому вона виникла. Потрібно стати вище цієї проблеми, піднявшись на наступний рівень.

Тренінг - сучасна форма інтерактивного навчання, метою якого якраз і є розвиток компетентності міжособистісної і професійної поведінки у спілкуванні. Він допомагає усвідомити і вирішити проблему. Вийти на наступний рівень.

Тренінг може розглядатися з точки зору різних парадигм. Ми розглядаємо тренінг як форму активного навчання, в ході якого відбувається передача знань, розвиток деяких умінь і навичок, а також створюються умови для саморозкриття учасників і самостійного пошуку ними способів вирішення проблем. Інакше кажучи, тренінг - це можливість для усвідомлення. Адже неусвідомленість - це обман, і, що ще гірше, перепона для досягнень.Тренінг є успішним, якщо в його результаті формуються потрібні патерни поведінки, а небажані - стираються.

Такий тренінг може і повинен стати частиною системи управління конфліктами у вашому бізнесі. Підсумок – у вас менше конфліктів, а ті, що трапляються, носять конструктивний характер і служать розвитку вашого бізнесу.

Ми адаптуємо наші тренінги під ваші потреби і можемо пропонувати зручні саме для вас форми навчання персоналу: як очні, так і дистанційні.

Відеокурс від медіаторів Commercial Mediation Group

"Конфлікт, стрес, складні комунікації на роботі та вдома"

Що потрібно знати, щоб вийти з них переможцем?

Купити відеокурс лише за 465 грн