Інфо

Звернення українського громадянського суспільства до пацифістських і миротворчих рухів у всьому світі

Група комерційної медіації також підтримала своїм підписом звернення українського громадянського суспільства до пацифістських і миротворчих рухів у всьому світі.

Звернення містить 10 чітких пунктів, в яких, зокрема, висловлена занепокоєність закликами окремих рухів до припинення надання військової підтримки Україні.

Ми за дипломатичні зусилля і гуманітарну підтримку, але варто й відповідально усвідомлювати – припинення постачання зброї в Україну зараз не призведе до «відновлення миру мирними засобами», а надасть паузу авторитарному режиму Путіна для поновлення його агресії проти України. Це небезпечний заклик до умиротворення. Крім того, прийняття окупації Росією українських територій та пов‘язана з цим безкарність створюють небезпечний прецедент.

Ми цінуємо зусилля щодо медіації і підтримки гуманітарних переговорів стосовно виведення російських військ, обміну військовополоненими, повернення депортованих українських дітей, усунення ядерної загрози та вільного транспортування зерна. Ці ініціативи надзвичайно важливі, їх слід підтримувати та розвивати далі. 

Ми просимо міжнародну спільноту про подальше розуміння та поінформовану солідарність. Ми вдячні міжнародній спільноті за те, що ви стоїте поруч із нами та розділяєте з нами цю високу ціну миру.

З повним текстом звернення, в тому числі українською мовою, можна ознайомитися за посиланням: https://www.ukrainepeaceappeal2023.info

Україна має вистояти! Україна має перемогти і здобути сталий мир. Не тимчасове перемир'я, а МИР і БЕЗПЕКУ. Це можливо за підтримки світу. Це станеться. Це важливо для нас і наших дітей.

Дякуємо Національна асоціація медіаторів України за підтримку і поширення цієї ініціативи серед медіаторів.