Інфо

Воркшоп з комунікації "Що він мав на увазі?"

Воркшоп з комунікації "Що він мав на увазі?" відбувся!

15 березня медіатори CMG Ольга Тютюн та Олег Тюрін втретє провели воркшом з комунікації "Що він мав на увазі?". Щиро дякуємо учасникам за активність, щирість і готовність ділитися власним досвідом.

Про що цей воркшоп з комунікації?

Про 20 хвилин теорії та 70 хвилин практики в опануванні комунікативної техніки від Шульца фон Туна "4 вуха - 4 мови". Розбирали фразу "Ти мене не чуєш!". Що ми маємо на увазі, коли її говоримо на рівні фактів, дій, стосунків та саморозкриття і що чує адресат?

Звісно учасники виходили з власного досвіду, який, до речі, був дуже різноманітним. Хтось говорив або чув цю фразу в особистому контексті, хтось в розмові з колегами.

В будь-якому разі відмітили, що насправді ця фраза є певним способом привернути увагу, сказати про те, що болить, але НЕ відображає спектру справжніх почуттів і потреб промовця.

Знову впевнилися в справедливості слів Маршала Розенберга, що "в дійсності критика оточуючих - це спроба описати наші потреби і цінності".

То як же висловити те, що відчуваєш і чого хочеш?

Ми разом перефразували фразу "Ти мене не чуєш!" так, щоб у ненасильницький спосіб донести важливій для себе людині думки і почуття так, щоб передати справжні, а не приховані змісти на всіх чотирьох рівня: рівні фактів, дій, стосунків та емоцій.

Результат на слайдах. Дякуємо щиро всім, хто приєднався!

Крім того, ми розіграли два доступи до нашого відео-курсу "Конфлікт, стрес, складні комунікації на роботі та вдома".
Вітаємо переможців!