Майстерня практик медіації

"Фандрайзинг і залучення клієнтів"

Медіацією з точки зору маркетингу називають складною послугою. Адже для її успішного просування потрібна значно більша обізнаність і зацікавленість населення. Ринок медіації в Україні на стадії формування. Спільнота медіаторів робить багато для розповсюдженні інформації і дбає про високі стандарти професії, у 2021 році прийнято Закон України «Про медіацію», що звісно позитивно впливає на розвиток медіації в Україні. І все одно просування послуг медіації залишається нелегкою справою.

Нові часи вимагають від нас нових навичок та швидкої трансформації не тільки особистісної, а також, у питаннях подальшого розвитку бізнесу, залученні клієнтів та збільшенні продажів. Адже ведення власної справи, а для декого, навіть, її існування опинилося під питанням, й під час війни стало справжнім випробуванням для багатьох з нас.

Саме тому, на наш погляд, тема фандрейзингу зараз набула ще більшої актуальності, і для багатьох може стати рятівним човном, який допоможе не тільки втримати власну справу, а й значно підвищити її ефективність.

Фандрейзинг - це потужний інноваційний інструмент для залучення та утримання клієнтів, пошуку нових джерел фінансування своєї діяльності та здійснення проєктів, що пов'язані з медіацією.

Отже, ми пропонуємо готове рішення, яке допоможе вам максимізувати результати й досягти значних цілей.

Наразі ви маєте можливість придбати записи трьох майстер-класів, які відбулись в межах Майстерні практик медіації з теми: “Фандрейзинг і залучення клієнтів“.

Ці майстер-класи будуть цікаві в першу чергу медіаторам, які хочуть здобути інструментарій для пошуку фінансування діяльності, а також будь-кому, хто як і ми опікується просуванням своїх послуг на ринку України.

Майстер-клас Павла Назарка «Продаж послуг публічному сектору»

Майстер-клас "Державні закупівлі" (тривалість 1,5 години) - ви отримаєте загальний огляд інструментів державних закупівель, дізнаєтесь про особливості пошуку тендерів, зміни у законодавстві, та цінні практичні поради щодо участі у тендерах. Розбір практичних кейсів, та дуже неочікувані ідеї просування медіації як послуги у сфері закупівель.

Експерт: Павло Назарко - здобув міжнародну освіту у сфері закупівель Британського CIPS. Має досвід управління закупівельними проєктами АТ "Укргазвидобування", АТ "Укрзалізниця".

250 грн

Майстер-клас «Донори/Інвестори. Як залучити грантові кошти?»

Майстер-клас “Донори/інвестори. Як залучити грантові кошти для розвитку власного проєкту?“ (тривалість 3 години) - на майстер-класі ви ознайомитесь з трьома стратегічними підходами до залучення грантових коштів:

  • залучення грантових коштів на громадську організацію (навіть, якщо ви не маєте досвіду);
  • залучення грантових коштів на бізнес;
  • залучення грантових коштів через партнерства.

Експертки:

Ольга Маліхатко - голова громадської організації «ІНГРІВ»; експертка з написання проєктів.

Олена Хатмулліна – власниця бізнесу, залучила понад 2 млн. грн грантових коштів на розвиток бізнесу за попередні 5 років.

Світлана Насирова – бізнес-консультант, реалізувала 7 грантових проєктів через партнерства за попередні 5 років.

250 грн

Майстер-клас Тетяни Жмуденко «Міжнародні закупівлі»

Майстер-клас "Міжнародні закупівлі" (тривалість 2 години) - ви дізнаєтесь про можливості та підводні камені, що чекають здобувачів таких тендерів на шляху до мети. Крок за кроком перед вами буде розгорнута дорожня карта успішної тендерної пропозиції. Ви дізнаєтесь де шукати підказки та розберетесь як замовник оцінює тендерну пропозицію.

Експертка: Тетяна Жмуденко - випускниця британської програми у сфері закупівель та постачання CIPS; має значний досвід роботи в міжнародних закупівлях; працювала з міжнародними фінансовими інституціями, такими як Світовий банк, ЄІБ, ЄБРР та KfW.

250 грн
Вартість майстер-класів:
  • 250 грн - будь-який один
  • 400 грн - будь-які два
  • 550 грн - три майстер-класи
При купівлі трьох майстер-класів ви отримуєте електронний сертифікат на підтвердження участі у навчальній програмі (6,5 годин).

Не втрачайте можливостей, та реалізуйте ваш потенціал у сфері фандрейзингу та залучення клієнтів вже зараз. Будьте практичними та ефективними, щоб досягти максимального успіху у вашому бізнесі!

Завжди з вами,
Commercial Mediation Group